Лабораторія демократичних трансформацій провела фокус-групи щодо міської програми “Комфортне місто” з службовцями, ОСББ та громадськістю

ГО “Лабораторія демократичних трансформацій” спільно з Чернівецькою міською радою розпочали реалізацію проекту “Єдині стандарти – життєздатне фінансування: розширення інструментів партисипативної участі громади міста Чернівці у вдосконаленні місцевих цільових програм через орієнтування на людиноцентричний підхід”.

boiko

Для розробки єдиних інструментів та  єдиних рекомендацій щодо підготовки, виконання, моніторингу та контролю місцевої цільової програми “Комфортне місто” ментор з питань житлово-комунального сектору Тетяна Бойко провела два фокус-групові дослідження з цільовими групами 19 червня 2018 р. Першу зустріч проведено з представниками департаменту житлово-комунального господарства та фінансового управління Чернівецької міської ради. Інший – з представниками ОСББ та актиними чернівчанами. Значну увагу приділено  аглоритму виділення коштів місцевих програм, програмі співфінансування заходів з модернізації житлового фонду, а також компенсації відсоткових ставок за “теплими кредитами”.

Отримана в результаті зустрічей інформація буде в основі рекомендацій щодо удосконалення місцевої програми “Комфортне місто”. Рекомендації будуть зібрані у вигляді методички, електронна версія якої буде доступна на офіційному сайті Чернівецької міської ради для завантаження всіма зацікавленими сторонами.

Дана ініціатива реалізовується  рамках проекту “Партисипативна демократія та обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні”, який впроваджується Асоціацією міст України спільно з Норвезькою асоціацією місцевих регіональних влад за фінансової підтримки МЗС Норвегії.

AUC logo_lab-1024x4741 чр