Працівники міської ради поглибили навички використання результато-орієнтованого підходу бюджетування

ГО “Лабораторія демократичних трансформацій” спільно з Чернівецькою міською радою розпочали реалізацію проекту “Єдині стандарти – життєздатне фінансування: розширення інструментів партисипативної участі громади міста Чернівці у вдосконаленні місцевих цільових програм через орієнтування на людиноцентричний підхід”.

gar

20 червня 2018 р. ментор з питань сектору благоустрою міста Сергій Гаращук провів воркшоп з представниками виконавчих органів Чернівецької міської ради. Головна мета такої активності – поглиблення спроможності працівників виконавчих органів у використанні результато-орієнтованого підходу до розробки, впровадження та моніторингу місцевої цільової програми “Сучасне місто”.

Сергій Гаращук значну увагу звернув на показники, які в першу чергу цікавлять громаду.

Напрацювання в ході зустрічі будуть використанні для підготовки методички, електронна версія якої буде доступна на офіційному сайті Чернівецької міської ради для завантаження всіма зацікавленими сторонами.

Дана ініціатива реалізовується  рамках проекту “Партисипативна демократія та обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні”, який впроваджується Асоціацією міст України спільно з Норвезькою асоціацією місцевих регіональних влад за фінансової підтримки МЗС Норвегії.

AUC    logo_lab-1024x4741 чр