photo-miskyi1

Законопроект про засади молодіжної політики відкриє нові можливості самореалізації для творчої молоді

7 липня відбулося онлайн-обговорення на тему «Реформування молодіжної політики крізь призму перспектив для творчої молоді». Організаторами стали ВГО «Агентство охорони прав виконавців», Асоціація діячів естрадного мистецтва України та ГО «Лабораторія демократичних трансформацій». Інформаційний партнер заходу — музичний портал «Music Review».

23 червня народні депутати зареєстрували проект закону №3718 «Про основні засади молодіжної політики», що став логічним продовженням роботи над законопроектом «Про молодь» у попередньому скликанні Верховної Ради України.

«Серед низки новацій вирізняється створення Фонду підтримки молодіжних ініціатив», — зауважив Віктор Герасимов, директор Агентства охорони прав виконавців. Він висловив сподівання, що такий фонд, надаючи фінансування для реалізації творчих проектів молоді, зможе розширити можливості для самореалізації зокрема і для українських молодих артистів, музикантів, авторів творів та виконавців.

Вадим Міський, директор Лабораторії демократичних трансформацій та експерт з питань молодіжної політики, висловив переконання у тому, що найбільш ефективними є ті державні рішення для молоді, які розроблені за її активної участі. За його словами, текст законопроекту розроблявся впродовж кількох років та пройшов низку обговорень в усіх куточках України. Тому, є підстави вважати, що молодь дійсно була долучена до розробки цього законопроекту.

За словами Вадима Міського, від ухвалення законопроекту виграє в тому числі і творча молодь.