1-01

Анонс: Національна радіодискусія “Якою має бути молодіжна політика”

Донедавна молодіжна політика в Україні регулювалась законодавством, ухваленим майже двадцять років тому.

21 липня 2020 року у першому читанні був ухвалений законопроект №3718 “Про основні засади молодіжної політики”, що запроваджує сучасні підходи до ведення політики щодо молоді та молодіжних організаціях.

Напередодні другого читання говоримо про бачення засад молодіжної політики з представниками законодавчої та виконавчої влади, міжнародних організацій, громадських та молодіжних організацій. Поговоримо про зменшення офіційного віку молоді, фінансування молодіжних організацій за рахунок державних грантів, покращення молодіжної інфраструктури і принцип “рішення молоді за участі молоді”.

Учасники та учасниці:

  • Марина Попатенко, заступниця Міністра молоді та спорту;
  • Олександр Санченко, народний депутат, автор законопроекту №3718 “Про основні засади молодіжної політики”;
  • Юрій Юзич, голова Наглядової ради НСОУ “Пласт”;
  • Вадим Міський, програмний директор ГО “Детектор медіа”, директор ГО “Лабораторія демократичних трансформацій”;
  • Світозар Ніцполь, координатор проекту U-Report Ukraine, консультант з молодіжної політики Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні;
  • Наталія Повтарь, експертка з держфінансування ОГС Українського незалежного центру політичних досліджень.

Дискусія відбудеться 22 вересня о 10:00 в ефірі Українського радіо. Дивіться трансляцію в Youtube, а також слухайте на частотах: 105 FM — у Києві та Львові, 106.1 FM — у Харкові, 87.5 FM — у Дніпрі, 91.4 FM — в Одесі, 103.7 FM — у Запоріжжі, 90.4 FM — у Кривому Розі. Повний перелік частот у майже 200 містах за посиланням http://ukr.radio/maps.

Телефон студійного вайбера для повідомлень (097) 107-107-9, для дзвінків (044) 239-6292.

Дискусія організована Українським радіо спільно з Мінмолодьспорту та громадськими організаціями НСОУ “Пласт”, “Детектор медіа”, “Лабораторія демократичних трансформацій”, Українським незалежним центром політичних досліджень та ВГО «Агентство охорони прав виконавців».