dodolyky_1_5835

Цікавинки від Суспільного мовлення для дітей та молоді

До Дня захисту дітей Вадим Міський у мережі Facebook опублікував цікавинки від Суспільного мовлення для дітей та молоді.

До Дня захисту дітей публікую підбірку ТОП-5 цікавинок від Суспільного мовлення для дітей та молоді:

  • Молодіжне інформаційно-розважальне радіо «Промінь», точно найкраще радіо для широкої молодіжної аудиторії. Радіостанція стрімко розширює FM-мережу у ключових містах країни. В Києві слухайте на 97.2 FM, всі частоти тут: ukr.radio/maps. Також слухайте в додатку suspilne.radio на Android та iOS.
  • Онлайн-радіостанція «Казки», які записані командою Українського радіо за участі зірок шоу-бізнесу. Якщо ви вже виросли, вам все одно буде цікаво, спробуйте 😉
  • Лялькове шоу «Додолики» для малят від «UA: Першого», унікальний формат для українського ТБ — про дружбу, взаємопідтримку, вирішення проблем, з якими стикаються сучасні діти.
  • Молодіжний (і не тільки) скетчком «Лайфхак українською» від «UA: Першого», з яким ви легко опануєте грамотну українську мову.
  • Проект «Я – віртуоз!» від Симфонічного оркестру Українського радіо, що відкриває юних українських виконавців-інструменталістів для широкої аудиторії радіо та телебачення.

Дуже шкодую, що цього року через коронавірус не буде «Євробачення юних музикантів», для якого Суспільний мовник України вперше мав обрати учасника. В наступні роки доведеться наверстувати!

Нагадаємо,