Як громада зможе відстежувати ефективність реалізації програми «Сучасне місто»

ГО “Лабораторія демократичних трансформацій” спільно з Чернівецькою міською радою розпочали реалізацію проекту “Єдині стандарти – життєздатне фінансування: розширення інструментів партисипативної участі громади міста Чернівці у вдосконаленні місцевих цільових програм через орієнтування на людиноцентричний підхід”.

Бажаним результатом дослідження є дієве використання програмно-цільового бюджетування для досягнення стратегічних цілей структурними підрозділами Чернівецької міської ради.

garach

Для цього 12 червня 2018 р. відбулась  зустріч ментора з питань сектору благоустрою міста Сергія Гаращука з активом міста. На воркшопі обговорили показники, які в першу чергу цікавлять громаду.  В результаті роботи було визначено   як громада зможе відстежувати ефективність реалізації програми «Сучасне місто» та відповідних бюджетних програм.

garachu

Дана ініціатива реалізовується  рамках проекту “Партисипативна демократія та обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні”, який впроваджується Асоціацією міст України спільно з Норвезькою асоціацією місцевих регіональних влад за фінансової підтримки МЗС Норвегії.

AUC logo_lab-1024x4741чр