Вадим Міський

Вадим Міський

Вадим Міський — український громадський діяч, фахівець у галузі медіа та адвокації. Співзасновник та директор Лабораторії демократичних трансформацій. Програмний директор ГО «Детектор медіа». Секретар Наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України. Головний експерт з питань медіареформи у Реанімаційному пакеті реформ.

У 2014—2018 обіймав керівні посади в Реанімаційному пакеті реформ — найбільшій українській коаліції громадських організацій та аналітичних центрів, що об’єдналися заради просування та контролю за здійсненням реформ. Під керівництвом Вадима Міського відбувалася розробка Дорожньої карти реформ РПР, а також підготовка щорічних оглядів “Реформи під мікроскопом”. Керував відділом адвокації та координував діяльність експертних груп РПР, а також був членом Ради РПР.

З 2015 року є членом Наглядової ради Публічного акціонерного товариства “Національна суспільна телерадіокомпанія України”. У лютому 2017 року обраний Секретарем Наглядової ради ПАТ НСТУ. Автор публікацій про завдання та перебіг реформи державних телерадіокомпаній у суспільне мовлення.

З 2018 року є членом Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна—ЄС — одного із чотирьох органів Асоціації Україна—ЄС, котрий об’єднує представників громадянського суспільства України та членів Європейського економічного і соціального комітету з метою забезпечення належної ролі громадськості у процесі виконання Угоди про асоціацію.

У 2013-2014 роках Вадим Міський на національному рівні координував регіональну мережу Громадського руху ЧЕСНО (ГО “Центр UA”), а до того — регіональну платформу руху в Чернівецькій області.

Має ступінь магістра спеціальностей “Прикладна математика” та “Державна служба”, які здобув у Чернівецькому національному університеті ім. Ю. Федьковича. Випускник Internationale Akademie für Führungskräfte (Гуммерсбах, Німеччина) за напрямом “Стратегічне планування”.

Публікації

Авторські колонки Вадима Міського виходять у виданнях “Новое время”“Українська правда”, Liga.net, Детектор медіа.

Вадим Міський біографія