Міський Вадим Васильович

Вадим Міський

Вадим Міський — український громадський діяч, фахівець у галузі медіа та адвокації, має значний досвід у корпоративному управлінні. Співзасновник та директор Лабораторії демократичних трансформацій. Програмний директор ГО «Детектор медіа». Член Наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України з 2015 року. Очолює Раду з питань свободи слова та захисту журналістів при Президентові України з 2019 року.

Лауреат Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України (2018) та Премії ім. Івана Франка у галузі інформаційної діяльності (2021).

З 2015 року є членом Наглядової ради Публічного акціонерного товариства “Національна суспільна телерадіокомпанія України”. У лютому 2017 року обраний Секретарем Наглядової ради ПАТ НСТУ, з 2020 року очолює комітет з питань аудиту. У 2021 році повторно обраний членом наглядової ради, його кандидатуру номінував НСОУ “Пласт” та підтримали ряд громадських об’єднань. Автор публікацій про завдання та перебіг реформи державних телерадіокомпаній у суспільне мовлення.

Міський Вадим Васильович є Секретарем Ради з питань свободи слова та захисту журналістів при Президентові України. Призначений Указом Президента України №808/2019 від 6 листопада 2019 року.

У 2014—2018 обіймав керівні посади в Реанімаційному пакеті реформ — найбільшій українській коаліції громадських організацій та аналітичних центрів, що об’єдналися заради просування та контролю за здійсненням реформ. Під керівництвом Вадима Міського відбувалася розробка Дорожньої карти реформ РПР, а також підготовка щорічних оглядів “Реформи під мікроскопом”. Керував відділом адвокації та координував діяльність експертних груп РПР, а також був членом Ради РПР. Нині є головним експертом групи з питань медіареформи у Реанімаційному пакеті реформ.

У 2018-2019 роках був членом Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна—ЄС — одного із чотирьох органів Асоціації Україна—ЄС, котрий об’єднує представників громадянського суспільства України та членів Європейського економічного і соціального комітету з метою забезпечення належної ролі громадськості у процесі виконання Угоди про асоціацію.

У 2013-2014 роках Вадим Міський на національному рівні координував регіональну мережу Громадського руху ЧЕСНО (ГО “Центр UA”), а до того — регіональну платформу руху в Чернівецькій області.

Має ступінь магістра спеціальностей “Прикладна математика” та “Державна служба”, які здобув у Чернівецькому національному університеті ім. Ю. Федьковича. Випускник Internationale Akademie für Führungskräfte (Гуммерсбах, Німеччина) за напрямом “Стратегічне планування”. Успішно завершив спеціалізовану програму навчання “Корпоративний директор”, організовану Професійню асоціацією корпоративного управління спільно з Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC) та CIPE.

Публікації

Авторські колонки Вадима Міського виходять у виданнях “Новое время”“Українська правда”, Liga.net, Детектор медіа.


Пряме посилання на сторінку Міський Вадим Васильович.

Текст статті дозволяється використовувати відповідно до ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike. Зображення (фото) дозволяється використовувати відповідно до ліцензії Public Domain.

Вадим Міський біографія

Громадська організація