Документальний телепроект "Реформи зблизька"

Реформи зблизька: документальний телепроект про зміни, що торкаються кожного

«Реформи» – слово, яке лунає із уст чи не кожного політика. Реформи, зазвичай, робляться в столиці, проте напряму зачіпають життя мешканців усіх регіонів. Як саме?

Це питання спонукало нас до створення документального телепроекту «Реформи зблизька» – циклу передач, в яких національні експерти, представники органів влади, громадські активісти, мешканці міста та області аналізуватимуть поступ та проблеми реформ у різних сферах державної політики в Україні.

У наших передачах ви зможете почути про тарифи на тепло та комунальні послуги, створення ОСББ та енергоефективні заходи, прозорість бюджетів та боротьбу з корупцією, бюджети участі в Чернівцях, об’єднання територіальних громад, познайомитися з успішними бізнесменами, що опановують європейські технології та ринки, привідкрити майбутні податкові зміни в державі, дізнатися про прийняті й очікувані конституційні новації та багато іншого.

Документальний телепроект «Реформи зблизька» – це спільний продукт Лабораторії демократичних трансформацій та Громадського телебачення Чернівців «Infokey». Фільм озвучив відомий український радіоведучий та диктор Дмитро Хоркін.

Реформи зблизька: Ефективна енергетика

Реформи зблизька: Боротьба з корупцією

Реформи зблизька: Відкриті бюджети

Реформи зблизька: Конституція

Реформи зблизька: Децентралізація

Реформи зблизька: Євроінтеграція

Реформи зблизька: Податки