uaeu

Лабораторія демократичних трансформацій доєдналася до Асамблеї УС ПГС Україна-ЄС

Лабораторія демократичних трансформацій доєдналася до Асамблеї Української сторони Платформи громадського суспільсва Україна-ЄС.

Українська сторона Платформи громадянського суспільства Україна – ЄС (УС ПГС) є частиною Платформи громадянського суспільства Україна – ЄС, що створена у відповідності до ст. 469-470 Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. ПГС є органом, який складається з представників громадянського суспільства України з однієї сторони і членів Європейського економічного і соціального комітету – з іншої.

Лабораторія демократичних транформацій доєнується до роботи в УС ПГС для надання експертизи у сферах діяльності організації, зокрема у сфері створення суспільного мовлення, реформування державних засобів масової інформації, імплементації норм законодавства про запобігання корупції. Представники організації працюватимуть у складі Робочої групи №2 «Свобода, юстиція, права людини».

«Офіційні органи, створені у рамках Угоди про асоціацію України та ЄС, мають отримувати якісну та об’єктивну інформацію про стан впровадження положень Угоди, і наше завдання забезпечити цю якість у сферах, де ми володіємо експертизою, зокрема щодо становлення суспільного мовлення та імплементації антикорупційного законодавства», – підкреслив Вадим Міський, директор Лабораторії демократичних трансформацій.

uspgs

Детальніше про Українську сторону Платформи громадянського суспільства Україна – ЄС можна прочитати на офіційному сайті.