Форум

АНОНС: Форум «Нові антикорупційні інструменти: користуємося на благо громади»

Запрошуємо Вас взяти участь у Форумі “Нові антикорупційні інструменти: як чернівчанам застосовувати е-декларації, відкриті реєстри власності та запобігати конфліктам інтересів”.

Форум відбудеться в Чернівцях у п’ятницю, 17 березня 2017 року, об 11:00.  Місце проведення: м. Чернівці, вул. Гонти, 20 (конференц-зал, 2 поверх).

Реєстрація обов’язкова(!) за посиланням: https://goo.gl/forms/PS2ZeKrB2FheUt8E2

До 1 квітня триває другий етап електронного декларування, що охоплює понад 700 тисяч нових декларантів – публічних службовців. На Форумі ми порушимо питання про те, хто ж має встигнути заповнити декларацію до кінця березня, а також обговоримо не менш важливі антикорупційні новації: запобігання конфлікту інтересів та відкриті реєстри власності. Всі ці інструменти допоможуть українцям подолати корупцію, якщо публічні службовці, журналісти та активісти правильно їх застосовуватимуть.

До участі у Форумі запрошені депутати обласної та міської ради, представники обласної державної адміністрації та міжнародних організацій, провідні експерти з антикорупційної тематики, громадські активісти, журналісти та блогери.

В рамках Форуму також буде презентований ресурс “Буковинські ґешефти“, який містить онлайн-базу для запобігання конфлікту на рівні обласної влади, а також серія досліджень ГО “Лабораторія демократичних трансформацій” та ГО “Громадське телебачення Чернівців” InfoKey щодо виявлення фактів конфлікту інтересів публічних службовців.

Форум ініціює ГО «Лабораторія демократичних трансформацій» у співпраці з ГО «Чернівецьке громадське ТБ» InfoKey за підтримки Програми розвитку ООН в Україні та Міністерства закордонних справ Данії.

Спікери:

  • Олександр Калітенко, старший аналітик Transparency International Україна;
  • Андрій Круглашов, національний координатор Руху ЧЕСНО у 2015-2016 роках;
  • Вадим Міський, керівник відділу адвокації Реанімаційного Пакету Реформ, секретар Наглядової ради (холдинг каналів UA:Перший, Українське радіо, канал “Буковина” та інших телерадіостанції у кожній області);
  • Юрій Дюг​, виконавчий директор ГО “Антикорупційний моніторинг”;
  • Максим Волошин, редактор Громадського ТБ Чернівців InfoKey;
  • Ольга Обершт, аналітик Лабораторії демократичних трансформацій.